Kiemelt Nina Heels - 707943549 - szexpartner, Budapest, VII. kerület
 
Nina Heels(26)
Budapest VII.ker.
Kiemelt ÉdesHármas69 - 302343020 - szex, Budapest, XI. kerület
8-17 tud fogadni
ÉdesHármas.(35+)
Budapest XI.ker.
Kiemelt Unforgettable_Vicky - 306204565 - szex, escort is
12-19 tud fogadni
Unforgettabl.(25+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Nykol - 707233414 - kerület, Budapest, XIII. kerület
 
Nykol(38)
Budapest XIII.ker.

BESZAMOLOK

Témák Saját témáim Tagja vagyok Új téma
Szerelem a vendég és a szolgáltató között. <3 :)AdatlapÜzenet küldése a téma adminak, címzett: Mzperx84Tagok listája!Csatlakozás a Szerelem a vendég és a szolgáltató között. <3 :) fórum témához

Szerelem a vendég és a szolgáltató között. <3 :) hozzászólásai

Sok szép hölgy hirdet az oldalon hosszú évek óta. Sokszor előfordul hogy a férfi szív megdobban a hölggyel való hosszu alkalmak alatti együttlétek során. Ki-ki hogy kezeli vagy éli meg ezt a jelenséget vendég és szolgáltató hölgyek részéről?

<<< <  22. oldal >
Hozzászólás írása...

2020. december 25. 21:49:57
Lau, nagyon a szerelmen jár az eszed a szeretet ünnepén. :) Hangulatba jöttél úgy látom.


2020. december 24. 14:27:33
https:/cosmopolitan.hu/body_love/2019/12/19/6-csillagjegy-akire-ratalal-a-szerelem-karacsonykor/
6 csillagjegy, akire rátalál a szerelem karácsonykor | Cosmopolitan.hu
Nekik nem csak az ajándékok miatt lesz igazán édes az ünnepi szezon. Olvass tovább gyorsan, köztük vagy-e.
cosmopolitan.hu


2020. december 19. 11:32:15
Erre mondják másképp hogy kutyaharapást szőrével. :)


2020. december 19. 09:56:48
Hmmm...
A férfiú szerelme legkönnyebben egy másik hölgy társaságában múlik el.
Erre itt nagyon széleskörű lehetőségek vannak... :-)


2020. december 15. 23:30:58
Nehéz,bonyolult kérdés ez. Szerintem az a legfontosabb, hogy ha esetleg kialakul a vendég részéről, de a hölgy nem vevő a dologra, akkor nem szabad erőltetni. Mert ahogy mondani szokták, ha "igazán szereted, akkor elengeded" . Ezzel vele is jobbat teszünk nagy valószínűséggel. Ha a magánéletében van egy szerelme, akivel boldog,akkor hadd legyen azzal. Nyilván fáj a dolog,de nincs más út. Ha viszont benne van a hölgy is, akkor hajrá, sok boldogságot! Ahogy visszaolvastam, itt vannak házassággal végződő esetek is, ami szerintem nagyon szép dolog.


2020. november 17. 21:37:56
Vagy ha tagja az Ellenállók szövetségének... :D


2020. november 13. 22:50:20
Egy férfi mindennek ellent tud állni, kivéve a csábítást!


2020. november 10. 20:13:59
.. persze ellen kell tudni állni a csábításnak :))))))))


2020. november 10. 20:13:31
Ha a kémia működik akkor ott bizony szerelem is lesz ;)


2020. november 10. 14:29:50
A kis Polszkiban sexelni különleges hajlékonyságot igénylő tevékenység lehetett, a Trabant (az enyém kombi volt) sokkal tágasabb.


2020. november 10. 08:49:33
Nemtom TT betű volt rajta meg karikák :)
Nem az a lényeg, ahanem az élmény amihez kötődik.


2020. november 9. 17:02:44
Kis Polszki, vagy Trabant? :)


2020. november 9. 15:34:39
Jól mutatja mennyire logikátlan tréfákat űz A szerelem kémiája.

éppen itt araszol előttem a dugóban egy bizonyos nem túl gyakori autó típus. Ami olyan emlék képeket idézett fel bennem hogy máris megdobogtatta a szívemet.


2020. november 6. 17:31:07
Ezért leszünk szerelmesek! Hogyan működik a kémia?

A szerelemmel kapcsolatban sokszor emlegetik ,,azt a bizonyos" kémiát. És nemcsak városi legendáról van szó, tényleg befolyásolja a szerelembe esést néhány hormon. Melyek ezek, hogy működnek, és min múlik a szerelem kialakulása, illetve a monogám kapcsolat megtartása? A cikkből kiderül.

A tyúk vagy a tojás esete a szerelemben

Ami a szerelemmel kapcsolatban bizonyos, hogy a hormonok befolyásolják a kialakulását. Vagy mégsem így van, és valójában maga az érzelem az, ami beindítja a hormontermelést? Ezt tulajdonképpen homály övezi, de annyi bizonyos, hogy a hormonok nagyon is aktívan jelen vannak, amikor az embert utoléri a szerelem.

A hormonok nem olyanok, mint a vitaminok. Téves az az elképzelés, mely szerint ,,bevihetők" a szervezetbe, például táplálkozás útján. A hormonok ugyanis termelődnek, így étkezéssel mindössze a mértékük befolyásolható. Vagy akár az érzelmek által. A stressz például klasszikusan egy masszív hormontermelő időszak, a szervezetet készenléti állapotba állítja, beleértve a hormontermelést is. Ugyanez a helyzet a szerelemmel is.

Milyen hormonok termelődnek szerelem idején?

Az egyik elsődleges a feniletilamin. Amikor például első látásra kialakul valamiféle vonzalom - ezt szerelemnek nevezni talán még korai volna - ennek a hormonnak a mennyisége elszaporodik a szervezetben. A feniletilamin szintje már akkor felszökik, amikor legelőször látja meg egymást két ember, tehát maga a vonzalom egy pillanat alatt is kialakulhat. Ennek a hormonnak egyébként kedélyjavító hatása van, és olyan klasszikus, szerelmesekre jellemző tüneteket okoz, mint a kipirosodás, tenyérizzadás vagy a szapora pulzus és a szívdobogás. A feniletilamin nagyjából másfél évig van magasabb szinten jelen a szerelmes ember szervezetében: ilyenkor jóleső izgalom és stressz, illetve boldogság keríti hatalmába a feleket találkozóik előtt és egymás közelében. Szavatossága nagyjából kétéves, ennyi idő alatt kiürül a szervezetből, ami abból a szempontból talán nem is gond, hogy az ember így visszanyeri a kontrollt önmaga felett, ami a feniletilamin hatására bizony erőteljesen tompul. A szerelem tehát tényleg vak, meggondolatlan és őrült lehet a kémia miatt.

Hűtlenség a szerelemben

Szerelem idején emellett aktiválódik az agy dopamin-termelésért felelős része is, tehát ez a hormon is komoly szerepet játszik a szerelmes emberek szervezetében. Helen Fisher, a világ egyik legjelentősebb antropológusa azt is megállapította ezzel kapcsolatban, hogy míg a nőknél az emlékekért, érzelmekért felelős területek aktiválódtak, addig a férfiaknál a szexuális vonzalomért felelős részek. A dopamindominancia az újdonságra való vágyért is felelős, mindkét nem esetén - vagyis a csapodárabb, könnyedén vonzalomba-szerelembe eső típusoknál erőteljesebb ennek az anyagnak a termelődése.

Oxitocin: egy szintén fontos szerelem hormon

A felsoroltak, továbbá az adrenalin és a vazopresszin mellett oxitocin is termelődik akkor, amikor az ember szerelembe esik. A szerelemes ember szervezetében magasabb szinten van jelen, illetve a szexuális együttlét során is felszabadul oxitocin. Utóbbi hozzájárul ahhoz, hogy a kapcsolat monogám lehessen, vagyis bizonyos mértékben a szexuális kötődésért, hűségért, másoktól való tartózkodásért is felelős. Itt sem tudni, mi volt előbb: egymás megérintésekor ugyanis a szerelmesekben megugrik az oxitocin szintje, viszont már magára az érintésre is a magasabb oxitocinszint motivál.

Szerelem és szexualitás: mi újság a feromonokkal?

Valóban bocsát ki az ember is feromonokat, amelyek a vonzódásra, szerelem kialakulására hatással lehetnek, azonban ezek közel sem olyan dominánsak, mint az állatvilágban - ellenkező esetben az emberek képtelenek lennének például a munkájukra vagy mindennapi teendőikre koncentrálni, és a monogám kapcsolatok is a süllyesztőben landolnának.

A szerelem kialakulására ezek mellett még számtalan vegyület lehet befolyással. Van, amelyekről valószínűleg még nem is tudunk, de folyamatosak a kutatások a szerelem kémiájával kapcsolatban.


A szerelem a mennybe repít, megbolondít, összezavar, fájdalmat csillapít, elvarázsol... A legcsodálatosabb érzések egyike, és ereje hegyeket képes megmozgatni. Régóta vizsgálják már, vajon mi váltja ki a vele járó eufóriát, és bizony a hormonok összjátékában rejlik a magyarázat.
Vannak, akik szerint teljesen felesleges a szerelem kémiáját vizsgálni, és nem is kell mögötte értelmet keresni, csupán élvezni ezt a felemelő érzést. Mégis sokak fantáziáját izgatja, vajon a szerelmet tényleg csak a hormonok okozzák, és mindössze a fajfenntartás ,,eszköze"? Azt a mai napig nem tudták egyértelműen megállapítani, mi váltja ki, ám az kétségtelen, hogy szervezetünk a ,,feje tetejére fordul", amikor szerelmesek leszünk.

A hormonjaink döntenek helyettünk?
Hosszú távú párkapcsolatokat vizsgálva megállapították, hogy a szerelem hozzávetőlegesen 2 évig tart - eddig termelődik ugyanis az a hormon, amely a szerelmes állapotért felelős. De az érzés nem múlik el nyomtalanul, csupán szeretetté szelídül, és ez talán még értékesebb, mint a lángoló szerelem.


A tudomány jelen állása szerint a párkapcsolat különböző fázisaiban 5 hormon játszik szerepet érzelmeink alakulásában.

Feniletilamin
Ez a hormon felelős a szerelem első látásra érzéséért. A párkapcsolat korai szakaszában, a megtetszést követően emelkedik meg a szintje az agyban, és akár 18 hónapon át magasabban marad, mint azoknál, akik nem szerelmesek. A feniletilamin okozza az olyan fizikai tüneteket, mint a tenyérizzadás, a szapora szívverés, az elpirulás és az euforikus érzés, amikor meglátjuk a párunkat.

Oxitocin
Az oxitocin leginkább arról ismert, hogy a szülés során emelkedik meg jelentősen a szintje, beindítva ezzel a méhösszehúzódásokat. Vizsgálatok azonban kimutatták, hogy a párunk érintése is képes az egekbe szökkenteni ezt a hormont, nem is beszélve a testi együttlétről... Lényegében ennek hatására érzünk vágyat a testi közelségre, a párunktól kapott gyengédségre.

Dopamin
Az agy azon részeit stimulálja, amely az élvezetért és az öröm érzetéért felelős. Amikor valaki iránt szerelemre lobbanunk, szervezetünk dopaminszintje jelentősen megugrik. Ez a hormon játszik szerepet a függőségérzet kialakulásában is - a lángoló szerelemnek az a stádiuma, amikor még nem vagyunk teljesen biztosak benne, hogy a másik fél is hasonlóan érez irántunk, olyan tüneteket válthat ki, mint a kényszerbetegségek. Ilyenkor sóvárgunk a kiszemelt személy iránt, minden gondolatunk körülötte forog, és ,,meg akarjuk szerezni" magunknak.


Szerotonin
Amint a szerelem beteljesül, az eufóriát felváltja egy nyugalmat adó, harmonikus érzés, amelyet a szerotoninszint megemelkedése okoz. Ez a hormon elsősorban azért felel, hogy nyugodtan tudjunk reagálni a különböző ingerekre, kiegyensúlyozottnak, elégedettnek érezzük magunkat, és csillapodjon bennünk a szorongás, félelemérzet - ezek pedig a boldog párkapcsolatok ismérvei.

Endorfin
A jól ismert boldogsághormon. Képes a testi fájdalmak csillapítására, a szülésnél is nagy mennyiségben szabadul fel a szervezetben éppen ebből az okból. Kellemes érzéssel árasztja el a testet, és szintjének megemelkedését kiválthatja az érintés, a csók, de pusztán szerelmünk pillantása is. Az endorfin tehető felelőssé a ragaszkodás kialakulásáért, hiszen olyan biztonságérzetet ad, amelytől sosem akarunk megválni.


https:/www.youtube.com/watch?v=2YY9F0d-1C0


2020. szeptember 28. 00:10:51
Ismerem látásból , lelkesen írogatok én itt csak nézem a “nagyokat “ és tanulok csak !
Szerintem nem színtől függ , bár vannak akik szerint igenis függ attól is . Hallottam már ilyet is , de mint tudod meg csak serdülő vagyok itt hozzátok képest !
De kérdésedet maximálisan megválaszoltam , így inkább a témára fókuszálok továbbra is !


2020. szeptember 27. 21:40:52
""DDDDDDDD


2020. szeptember 27. 16:30:48
Tomy Tomy, Tomy, ismered Te azt a színt s rangot.
Bén én azt nem hiszem, hogy igazsága bárkinek rangtól, színtől lenne. Te igen?


2020. szeptember 27. 16:28:58
Köszönöm!
Csak azokat az urakat sajnálom, akik elhiszik papucsként egy domináns nő mellett, hogy őket a nő ezért szereti. muhahaha


2020. szeptember 27. 16:27:56
Tja, ezt hívják úgy ahogy TiborX nevezte, de nehogy igazat adj neki, inkább írd körül bonyolultabban... Jesszusom!


2020. szeptember 26. 20:37:08
Sok idióta pasi után jobb egyedül élni, azaz egyszer itt.. egyszer ott.. azaz Nála, Nálam :)))

Neeem:))) filmet is Néznénk, + pizzát rendelnénk, közös programok stb :)))))))

Hozzászólás írása...
<<< <  22. oldal >